ÜRÜN VE GÜNCEL UYGULAMALARIMIZ İÇİN  FACEBOOK SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ... 

Turkish English French German Italian

HAKKIMIZDA

Firmamız izlediği vizyonu ve üstlendiği misyonu 2000 yılından bu yana titizlikle koruyarak bu güne kadar saygınlık ve prestijini korumuştur. Taş ve Ahşap oymacılığının yanında yenilikçi oluşuyla da tasarım ve dekorasyona yeni bir soluk getirmiştir... Firmamız, iç/dış tasarım ve dekorasyonuyla beraber; ithal duvar kâğıtları satış ve uygulama, dış cephe mantolama,perde,laminat parke, çelik kapı, çim halı, P.V.C Yer döşemeleri satış ve uygulamaları, Anahtar teslimi TADİLAT ve TAMİRAT işlerini deneyimli ekipleriyle yapmaktadır...

Firmamız; duvar kâğıdı ve dekorasyon konusunda gündemdeki ve yeni ürünleri yakından takip ederek tüm müşterilerine hem en yeni, hem en dayanıklı ürünleri sunmaktadır.

Günümüzde duvar kâğıdı çeşitleri ve desenleri inanılmaz boyutlara ulaşmıştır. Duvar kâğıtlarında; Klasik, modern,3 boyutlu, antik, altın, gümüş, bronz, kabartmalı,varaklı, düz, boyanabilen ve çocuk odaları için 100.000'den fazla çeşitle müşterilerimize hem kaliteyi hem uygun fiyatı bir arada sunuyoruz.

Firmamıza, sadece duvar kâğıdı konusunda değil, dekorasyonla ilgili her konuda bekleriz. 09:00- 18:00 saatleri arasında çayımızı içmeye bekleriz...

 

 

                      DUVAR KÂĞIDI HAKKINDA BİLGİ

      
DUVAR KÂĞIDI ALMAK İSTEYEN ÇOĞU MÜŞTERİMİZİN DUVAR KÂĞIDI HAKKINDA FAZLA BİLGİLERİ OLMADIĞINI GÖRDÜK ve BU YÜZDEN AŞAĞIDA SIKÇA SORULAN SORULARI CEVAPLADIK.
KALİTE VE İHTİYACI KARŞILAYACAK ÜRÜNDEN ÖNCE FİYAT SÖZ KONUSU İSE BOYA KULLANIN, DUVAR KÂĞIDI LÜKS BİR DEKORASYON MALZEMESİDİR. KALİTELİ DUVAR KÂĞITLARI TABİKİ.

SORU-1:       Duvar kâğıtlarının fiyatı ne kadardır, ortalama fiyatları nedir?
CEVAP-1:     Bu soru aynen şuna benzer. Bir otomobil galerisini arayıp, arabaların fiyatları ne kadar? Hangi arabanın?

 

Özellikleri nasıl olacak, kalitesi nasıl olacak?

 

         Duvar kâğıdı alırken de aynen bu geçerlidir. Siz nasıl bir duvar kağıdı istiyorsunuz, nemli bezle mi silinsin, bol su ile mi silinsin, kolay darbe alan mı olsun, dayanıklı ve yırtılmayan mı olsun, gazete kağıdı gibi mi olsun, kumaş gibi mi olsun, duvardan sökülmesi gerektiğinde kolay mı sökülsün, zor sökülüp evinizin duvarına zarar mı versin, tırnakla soyulan mı olsun, uzun yıllar sorun çıkarmayacak kalitede mi olsun, hava alan mı olsun, almayan mı olsun, arkası elyaf mı olsun, kağıt mı olsun, iyi mi olsun kötü mü olsun, plastik PVC koku yapan mı olsun, kumaş esaslı mı olsun, bunlar yok gibi fiyatlar ne kadar diye başlamak ne kadar doğrudur?

 

         Duvar kâğıtlarımızın fiyatları EURO olarak satılmaktadır 15 €uro’ dan başlayıp 350 €uro’ ya kadar kâğıt rulo fiyatlarımız bulunmaktadır.

 

       Duvar kâğıtları rulo olarak satılmakta olup rulo ebatlarının farklılık göstermesi sebebi ile metrekare fiyatları verilmektedir. Sonuç itibari ile değişen bir şey yoktur. 58 m2 bir salonunuz var ise, desensiz 5 metrekarelik rulodan 12 rulo aldığınızda 60 m2 almış olursunuz. Desenli duvar kâğıdı beğenirseniz; %5 ile %20 arasında zayiatını da dâhil etmeniz gerekir.

 

Rulolarımız ürün markalarına göre çeşitlilik gösterir:

5 M2     /     7 M2     /   10 M2      /       16 M2     /    25 M2     /       30M2

 Duvar kâğıdı alırken dikkat edilecek hususlar:

 

               Şimdilerde eline 3-5 duvar kâğıdı kataloğu alanın duvar kâğıtçı olmaya çalıştığı bu dönemde satıcının dediğine pek itibar etmeyeceksiniz.


Ürünü kendiniz kontrol edeceksiniz. Duvar kâğıdı işi birikim, bilgi, tecrübe ve yüzlerce kez sıkıntılarla karşılaşıp doğruyu bulmakla olacak bir iştir.
Nasıl kontrol edeceğim: Kataloğun arkasındaki uluslararası sembollere bakacaksınız o sembollerde ürünün silinme özelliği, renk solma özelliği, kolay sökülüp sökülmeme özelliğini göreceksiniz.

           Sonrasında kâğıdın üzerine tırnak atın, eğer soyuluyorsa çabuk darbe alan bir üründür, yırtılır duvarda.
           Açık olmak gerekirse; KENDİ EVİNİZE DUVAR KÂĞIDI YAPTIRACAKSINIZ. M2 FİYATI 6 -7 TL YANİ RULOSU 35-40 TL NİN ALTINDAKİ ÜRÜNLERİ PEK KULLANILMAMASINI TAVSİYE EDERİZ. 6-7 TL NİN ALTINDAKİ ÜRÜNLER SİLİNME ÖZELLİĞİ AZ VEYA MANTAR DOKULU ÇABUK YARA ALAN ve SÖKÜMÜ ZOR KÂĞITLARDIR.
           İyi kalitede, temizliği kolay ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerin rulosu 35 TL civarından başlar yukarı doğru gider.

SORU-2:      DUVARLARIM ÇOK KÖTÜ, ALÇI FALAN YOK KÂĞITLA KAPATMAK İSTİYORUM:
CEVAP-2:                DUVAR KÂĞIDI ESTETİK VE LÜKS BİR DEKORASYON MALZEMESİDİR. PİSLİK KAPATMA MALZEMESİ DEĞİLDİR. DOLAYISIYLA BOZUK ZEMİNE UYGULANMAZ, UYGULANIRSADA HOŞ BİR İŞ ORTAYA ÇIKMAZ.

 

SORU-3:       EVİMİ BOYATACAGIMDA KÂĞITLA AYNI FİYATTAYSA DUVAR KÂĞIDI YAPTIRACAĞIM:
CEVAP3:       BÖYLE BİR KIYASLAMA SADECE ŞAKA OLABİLİR. DÜMDÜZ BİR GÖRÜNTÜ OLUŞTURAN BOYA İLE İTHAL BİR DEKORASYON MALZEMESİ OLAN DUVAR KÂĞIDI FİYATI AYNI OLABİLİR Mİ? ÖRNEKLERSEK: BİSİKLET ALACAĞIMDA, EĞER ARABADA AYNI FİYATSA ARABA ALAYIM GİBİ.
             DUVAR KÂĞIDI EVİNİZİ ÇOK GÜZELLEŞTİRİR, ŞIKLAŞTIRIR, SICAK BİR GÖRÜNTÜ SAĞLAR, HELE Kİ İYİ BİR DUVAR KÂĞIDI ALIRSANIZ, DUVARLARINIZDA KUMAŞ KAPLI GİBİ OLUR. BUNUNLA BOYAYI BİR TUTUP FİYAT KARŞILAŞTIRMASI YAPACAKSANIZ HİÇ DURMAYIN EVİNİZİ GÜZELCE BOYATIN.

SORU-4:       NEDEN DUVAR KÂĞIDI?

 

CEVAP-4:     KALİTELİ BİR DUVAR KÂĞIDI ALIRSANIZ EN AZ 15-20 YIL BİR DAHA BOYA MASRAFI, TADİLAT İŞİ, TEMİZLİK SORUNUNUZ OLMAZ.
2-3 SENEDE BİR BOYA MASRAFINIZ ÇIKMAZ. BOL SU İLE TERCİHEN SIVI ARAP SABUNU İLE SİLİP KULLANIRSINIZ. HİJYENİKTİR.
ŞUNU UNUTMAMAMIZ GEREKİR Kİ KİMSE TOPLUMA HİZMET İÇİN ÇOK UCUZA ÜRÜN SATMAZ. UCUZSA VARDIR İLLETİ, PAHALIYSA VARDIR HİKMETİ BOŞA DENMEMİŞTİR.
          BURDA PAHALIDAN KASIT EKONOMİK OLMASIDIR. UCUZ ÜRÜN SORUN ÇIKARIR. EK YERLERİ BELLİ OLUR, SİLİNMEZ, HAVA ALMAZ, KOKU YAPAR, DUVARDAN SÖKÜMÜ ZORDUR. ÇIKARTIRKEN YÜKLÜ BİR ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ. EVİNİZİN DUVARLARINA ZARAR VERİR.
           ÖZETLE; DUVAR KÂĞIDI ALIRKEN KALİTE ÇOK ÖNEMLİDİR. ÇİÇEĞİNE BÖCEĞİNE GÖRE FİYAT DEĞİŞMEZ, FİYAT KALİTEYLE DOĞRU ORANTILIDIR. ELİNİZİ DOKUNDUGUNUZDA ANLARSINIZ ZATEN. EN ÖNEMLİSİ FİYATI DİYORSANIZ; KALİTESİZ KÂĞITLARLA HİÇ UĞRASMAYIN, BOYA KULLANIN.

                P A R A N I Z I    Ç Ö P E   A T M A Y I N ! ! !

 

 

REFERANSLARIMIZ

REFERANSLARIMIZI GÖRMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ

BASINDA ERFA TASARIM

TGRT İŞ ZİRVESİ PROGRAMIErfa Tasarım Dekor

EKO BAŞARI RÖPORTAJ Erfa Tasarım Dekor